Авторам

Шановні автори!

Запрошуємо Вас до публікації монографій, книг та посібників, результатів ваших доробок, досліджень, цікавих клінічних випадків та роздумів про медичне життя.

Чим ми можемо бути для Вас корисними?

  • доносимо вашу інформацію до необхідної САМЕ ВАМ читацької аудиторії – до тих спеціалістів, для кого Ви створювали свою книгу. Кожна книга видаництва проходить плідний шлях популяризації серед лікарів. Кожна наша книга присутня на більшості медичних Конференціях по всій країні, а також здійснюється багатотисячна розсилка серед ваших колег з інформацією про книгу.
  • допомагаємо зареєструвати Ваш профіль науковця в GoogleScholar та консультуємо в подальшому користуванні ним.
  • за необхідності, сприяємо авторові у розширенні його мережі наукових міжнародних контактів, пошуку співавторів серед міжнародної медичної спільноти для реалізації спільних проектів за допомогою соціальної мережі для науковців ResearchGate, що відкриває величезні можливості для міжнародної кооперації науковців. Це соціальна мережа, що наразі охоплює понад 14 мільйонів дослідників з усього світу! Саме ця платформа ідеально підходить для пошуку міжнародних колег.
  • регулюємо створення цифрового ідентифікатора ORCID науковця, що є запорукою правильної ідентифікації наших авторів у міжнародній науковій електронній спільноті.
  • І НАЙГОЛОВНІШЕ – долучившись до авторського колективу Видавництва Медкнига, Ви станете частиною класного сучасного наукового видавництва для молодих кваліфікованих спеціалістів, що прагнуть удосконалювати свої знання та адаптувати їх до міжнародних стандартів.

 

Якщо Ви з нами – за посиланням Ви можете ознайомитись із Вимогами подання рукописів до Видавництва.

Вимоги

Анонси